Expertisecentrum Technasium


Het Expertisecentrum Technasium bestaat uit negen medewerkers in Groningen die landelijke taken uitvoeren en een aantal regionale netwerkcoaches die vanuit het hoger onderwijs regionale taken uitvoeren.

 

Expertisecentrum Technasium

Zernikelaan 6 (gebouw Q)

9747 AA Groningen

e-mail: info@technasium.nl

telefoon: 050  3050 580

Download hier de plattegrond van de Zernike Campus 

U kunt ook contact met ons opnemen via het contactformulier.

Expertisecentrum

 

MANAGEMENTTEAM


Judith Lechner

Directeur 

e-mail: j.lechner@technasium.nl

telefoon: 050 3050 581

 
Boris Wanders

Onderwijsregisseur | plaatsvervangend directeur

e-mail: b.wanders@technasium.nl

telefoon: 050 3050 581


MEDEWERKERS

 

Iris Bergman

Managementassistent

Aanwezig op dinsdag, woensdag, donderdag

e-mail: i.bergman@technasium.nl

telefoon: 050 3050 580

Stoffer Noordhof

Externe administrateur

Aanwezig op donderdagen tussen 8.00 en 13.00 uur.

Voor zaken rondom de financiële administratie kunt u per e-mail contact opnemen met Stoffer Noordhof.

e-mail: administratie@technasium.nl


Ammerens Menage

Medewerker Opleiding en Ontwikkeling

Aanwezig op dinsdag en donderdag

e-mail: a.menage@technasium.nl

telefoon: 050 3050 582

mobiel: 06 13 457 246

 

Janine van der Kooi

Medewerker Opleiding en Ontwikkeling

Aanwezig op dinsdag en woensdag

email: j.vanderkooi@technasium.nl

telefoon: 050 3050 582

mobiel: 06 13 457 253

 

Mirjam Steenbergen

Scholingscoördinator

Aanwezig op dinsdag en donderdag

e-mail: m.steenbergen@technasium.nl

telefoon: 050 3050 582

mobiel: 06 83 571 834

 

Door de Flines

Productontwikkelaar

e-mail: d.deflines@technasium.nl

telefoon: 06 520 423 07

 

 

Netwerkcoaches

 
Vacature per 1-9-2014

Netwerkcoach Overijssel, Rivierenland, Gelderland, Rijnland en Zuid-Holland

 

Erwin van Dijk

Netwerkcoach Groningen, Friesland en Drenthe

e-mail: e.vandijk@technasium.nl
telefoon: 06 46 171 975
postadres: p/a Stichting Technasium, Zernikelaan 6, 9747 AA Groningen

 

Evelien Ketelaar

Netwerkcoach Zuid-West Nederland, West-Brabant en tijdelijk Zuid-Holland en Rijnland

e-mail: e.ketelaar@technasium.nl
telefoon: 0172 415 956 of 06 52 686 116
postadres: Pesant Consultancy, Wilhelminalaan 1a, 2405 EB Alphen aan den Rijn

 

Wilco Zwennis

Netwerkcoach Midden-Nederland, Randstad Noord, Flevoland, Rijnmond en tijdelijk Rivierenland

e-mail:  w.zwennis@technasium.nl
telefoon: 06 83 571 848
postadres: Kaproosweide 29, 3448 JJ Woerden

 

Martha Hoebens

Netwerkcoach Brabant-Oost, Zuid-Oost Nederland en Limburg

e-mail: m.hoebens@technasium.nl
telefoon: 06 23 679 447
postadres: Boevenheuvel 2a, 5521 NL Eersel

 

 

Freelance redactiemedewerkers


Redacteuren Annet Steenbruggen en Lonneke Fust werken 8 uur per week. Zij zijn beide op maandag van 10 tot 13 uur aanwezig op het expertisecentrum. Lonneke Fust is ook op woensdag van 10 tot 13 uur aanwezig en Annet Steenbruggen op donderdag van 10 tot 13 uur.

Zij zijn dan telefonisch te bereiken, via het directe nummer: 050 3050 583.

Als je teruggebeld wilt worden kun je een mail sturen, met je telefoonnummer en het tijdstip dat jouw voorkeur heeft.  

 

Annet Steenbruggen

e-mail: a.steenbruggen@technasium.nl

 

Lonneke Fust

e-mail: l.fust@technasium.nl